Kredi Kartı Modülü

Kredi kartı modülü ile aidat ödemelerini kolayca alın!

Zahmetsiz ve Pratik

Kredi kartı ve banka kartlarından ödeme kabul ederek aidatları kolayca tahsil edin, aidat toplama zahmetinden kurtulun.

Kurulum Ücreti Yok

Rönesis Kredi Kartı Modülü için hiç bir kurulum ücreti ödemezsiniz! Tüm kurulum işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Alt Yapı Maliyeti Yok

SSL sertifikası, firewall, data hattı gibi alt yapı maliyetlerini üstlenmenize gerek yok. Üstelik aylık sabit ücret ödemeden, yalnızca ödeme başına komisyon ile ücretlendirilirsiniz.

Düzenli Gelire Kavuşun

Üyelerinizden otomatik ödeme talimatı alarak, aidat gelirlerinizi düzenli hale getirebilirsiniz.

Rönesis'le aidat ödemesi almak çok kolay!

Aidat ödemelerini kolayca alın!

Üyelerinize, kredi kartı ve banka kartı ile aidat ödeme avantajı sunarak düzenli gelire kavuşun! Otomatik ödeme talimatı alarak aidat borçlarını birikmeden tahsil edin!

Kurulum ücreti yok, aylık sabit ücret yok, alt yapı maliyeti yok!

Rönesis ile hiç bir kurulum ücreti ödemeden aidat ödemelerini almaya başlayabilirsiniz.
Ayrıca, kredi kartı ve banka kartlarından ödeme almak için gerekli olan sanal pos'un alt yapısal tüm maliyetlerini (SSL, Firewall, Data hattı) üstlenmenize gerek kalmaz, Rönesis alt yapısıyla kredi kartı ile kolayca ödemeye almaya başlayabilirsiniz.

Ödemeleriniz, BDDK güvencesinde!

Rönesis Kredi Kartı modülü, BDDK onaylı online ödeme kuruluşları ile entegre halde çalışmaktadır.
Banka farketmeksizin tüm kartlardan tahsil edilen aidatlar doğrudan banka hesabınıza yatırılır.

SMS ile aidat borçlarını hatırlatın!

Üyelerinizin aidat borçlarını SMS Bildirim Sistemi ile belirlenen zaman aralıklarında üyelerine kolayca hatırlatabilir, SMS ile link göndererek kolayca ödeme alabilirsiniz.

Üyeler, diledikleri zaman TC Kimlik No ve şifreleriyle üye panelinden giriş yaparak geçmiş aidat ödemeleri ve borçları hakkında bilgi alabilirler. Kredi kartı veya banka kartıyla aidat borçlarını ödeyebilirler

Kredi ve banka kartları ile aidat ödemesi alma hakkında sıkça sorulan sorular

Rönesis Kredi Kartı Modülü nasıl çalışır?

Rönesis; Tüm meslek odalarının, sendikaların, derneklerin ve vakıfların aidatlarını toplayabilmeleri için alt yapı sağlayan bulut tabanlı bir sistemdir. Gelişmiş alt yapımızla SSL, firewall, datacenter gibi sanal pos kurulumunda gerekli olan tüm alt yapı imkanlarını tek elden sağlanmaktadır.

  

Ödemeler nasıl toplanır ve aktarılır?

Rönesis Kredi kartı modülü, odanızın resmi internet sitesi üzerinden çalışır. Kredi kartları ve banka kartlarından kabul ettiğiniz ödemeler Rönesis ile hiç bir bağlantı kurmaksızın BDDK onaylı online ödeme kuruluşları vasıtasıyla tanımlamış olduğunuz, odaya ait, banka hesabına aktarılır.

  

Online ödeme kuruluşu nedir? Güvenli midir?

Online Ödeme Kuruluşları, birden fazla bankanın sanal poslarını bir arada barındırma özelliklerine sahip finansman kuruluşlarıdır. Rönesis yalnızca BDDK onaylı online ödeme kuruluşları ile çalışmaktadır. BDDK'dan onay alan online ödeme kuruluşları listesine buradan ulaşabilirsiniz
https://www.bddk.org.tr/Kuruluslar-Kategori/Odeme-Kuruluslari/8

  

Entegrasyon ücreti ne kadar?

Rönesis ile sanal pos kurulumu ücretsiz gerçekleştirilmekle beraber kurulum sonrası entegrasyon için yalnızca bir kerelik 279 TL + KDV olarak entegrasyon hizmet bedeli faturalandırılmaktadır. Yıllık paket ödemelerinde bu ücret tahsil edilmemektedir.

Ödemelerin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Rönesis, ödeme sitemleri konusundaki uluslararası standartları PCI-DSS'i en üst seviyede sağlamaktadır. Bu standartlar American Express, Discover Financial Services, JCB International, MasterCard ve Visa tarafından kurulmuş ve ülkemizden de Bankalararası Kart Merkezi'nin üyesi olduğu PCI Security Standards Council tarafından belirlenmektedir. Bunun dışında tüm Rönesis sayfaları 256 Bit SSL ile şifrelenmektedir ve tüm ödeme işlemlerinde 3D Secure kullanımı zorunludur.

  

Kredi kartı modülünü kullanmak için gerekli yasal prosedür nedir?

Gerekli olan modüllerin kurulabilmesi için yetkili için noterden imza sirküleri, Yönetim Kurulunca imlzanamış karar örneği, yetkiliye ait ıslak imzalı kimlik fotokopisi hazırlanmalıdır. Ayrıca ödeme kuruluşuyla yapılacak olan sözleşme nüshası tarafınıza gönderilecektir. Tüm belgeler hazırlandıktan sonra lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz. Müşteri temsilcilerimizle hemen irtibata geçerek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  

Ödeme başına alınan komisyon için fatura kesiyor musunuz?

Evet. Ay sonunda hesabınıza aktarılmış olan toplam ödemelerin %3.95'i oranındaki tutar, "hizmet bedeli" olarak kurumunuza faturalandırılır. Bu faturayı gider ödemesi olarak gösterebilirsiniz.

  

Ödeme başına alınan komisyon tutarı nedir?

Her işlem başına, ödeme kuruluşu tarafından %2.95 oranında komisyon tahsil edilmektedir. (Örnek: 100 TL için 2.95 TL)

Aradığınız tüm özellikler ve daha fazlası Rönesis'te!

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

Rönesis ile tüm süreçlerinizi
online olarak yönetin!