KBS Entegrasyonu

Günlerce sürecek aidat girişlerini ve hesaplamalarını saniyeler içinde gerçekleştirin!

Online Sunum Talep Edin

Rönesis'in eşsiz özelliklerini hemen keşfedin!

Kamu sendikaları için aidat muhasebesi artık çok kolay!

Tek tıkla tüm aidat verilerini işleyin!

KBS Entegrasyonuyla, say2000'deki tüm aidat bilgilerini tek bir tıkla üye kartlarına işleyebilir, günlerce sürecek aidat girişlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirirsiniz!

Ödenmeyen aidatları anında tespit edin!

İstifa nedeniyle veya mutemet kaynaklı hatalı tanımlamalar nedeniyle sendikanıza ulaşmayan aidat ödentilerini KBS entegrasyonuyla kolayca tespit edebilirsiniz. Böylece hem istifa eden üyeleri tespit edebilir hem de hatalı kod girişi nedeniyle sendikanıza ulaşmayan aidat ödentilerini ilgili kurumlardan talep edebilirsiniz.

Rönesis, aidat gelirlerinizi muhasebeleştirir!

KBS Entegrasyonuyla gelen tüm aidat verileri otomatik olarak muhasebeleştirilir. Gelirlerinizi, il,ilçe ve işyeri bazında bir kaç tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Tayin yoluyla şehir değiştiren üyeleri tespit edin!

KBS Entegrasyonuyla, tayin olup şehir değiştirmiş üyelerinizden haberdar olun! Rönesis KBS Modülü ile her ay KBS sisteminden gelen veriler otomatik olarak kontrol edilir, şehir değiştirmiş üyeler yönetim paneli üizerinden anlık olarak bildirilir..

KBS nedir? Entegrasyonun getirdiği avantajlar nelerdir?

KBS Nedir?

KBS, Kamusal alanda görev yapan tüm memurlara ait tüm muhasebe (maaş, döner sermaye, kesintiler vb gibi) kayıtlarının işlendiği bir muhasebe yönetim servisidir.

  

KBS erişimimiz yok, nereden yardım alabiliriz?

Teknik destek ekibimizle iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz.

KBS Entegrasyonunun avantajları nelerdir?

KBS Entegrasyonunun sunduğu kolaylıkları 4 madde halinde sıralayabiliriz.
a) Üyelerinizin bağlı bulundukları kurumlardan ve işyerlerinden her ay düzenli olarak gönderilmesi gereken aidat kesinti listelerinin, sendikanıza ulaşmasını beklemeden, tüm listeleri dijital ortamda ve aynı anda görüntülemenize olanak sağlar.
b) Günlerce hatta haftalarca sürebilecek aidat bilgilerini saniyeler içerisinde muhasebeleştirir. Kağıt üzerinden manuel giriş ile uğraşmazsınız.
c) Rönesis, entegrasyon kanalıyla aldığı bilgileri aktif üye listenizle birebir eşleştirir ve aidatı gelmeyen üyeleri anında tespit eder.
d) Ayrıca bu eşleştirme esnasında sistemdeki üye bilgileri ile otomatik olarak karşılaştırma yapar ve şehir değiştirmiş üyeleri tespit eder.

Aradığınız tüm özellikler ve daha fazlası Rönesis'te!

Temel Modüller

Opsiyonel ÖzelliklerRönesis ile tüm süreçlerinizi
online olarak yönetin!